KONST / Litografier / Färglitografi 15629495
nr 1562 9495
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 256/325, daterad 71. Färglitografi, bildmått: 45x40 cm, yttermått inklusive ram: 61x47 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:46:02
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren